30 czerwca 2016

Czerwiec na moim blogu - AG words and Crafts

Zapraszam do czytania mojego nowego bloga AG Words and Crafts! Co ciekawego popełniłam w tym miesiącu?

Kim jest introwertyk? - Formułki „praca w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole”, „wymagany dobry kontakt z ludźmi”, „wielozadaniowość” w ogłoszeniach o pracę sprawiają, że masz ochotę schować się pod stół? W szkole na polecenie „a teraz pracujemy w grupach” Twoją najczęstszą reakcją było: „a można samodzielnie?”? Impreza w piątek, piąteczek, piątunio nigdy nie była i nie będzie czymś, na co czekasz cały tydzień? Przybij piątkę, introwertyku!

 4 proste kroki do organizacji dokumentów - Moje rady będą proste. Naprawdę banalne. Nawet trochę głupio o nich pisać, ale zauważyłam, że sporo osób, widząc mój sposób organizacji dokumentów, łapie się za głowę, bo nie tak proste rozwiązanie nie przyszło im do głowy.

Czerwiec w moim bullet journal - Mój planner zmienia się z miesiąca na miesiąc. Ciągle coś modyfikuję i ulepszam tak, by korzystanie z niego było coraz wygodniejsze i przyjemniejsze. Co nowego (i ładnego) wprowadziłam w tym miesiącu?

 Maj - podsumowanie i linkodsiewnia - Maj, maj i po maju. Jeszcze chwila i będziemy w połowie roku! Co się działo u mnie i trochę u innych zaprezentuję w pierwszym na AG Words and Crafts miesięcznym podsumowaniu i linkodsiewni.

1 komentarz:

  1. "linkodsiewnia" - <3 dla sformułowania :) ktoś tu, jak ja, zaczytywał się w sadze o młodym czarodzieju :)

    OdpowiedzUsuń

Spam zjedzą ryby.